Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë motorike për projektor Elite Screens 100" (4: 3)

Kodi i produktit:
66031
EAN:
6944904418131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
T100UWV1
Kornizë e zezë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Elite Screens ju ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektorë, me zgjedhje të shumta të sipërfaqeve. Kjo tabelë është projektuar për përdorim të përditshëm dhe ofron një sistem të avancuar të mbylljes automatike. Tabela ka dimensione prej 152.4 x 203 cm, diagonale 100" (254 cm), raport 4: 3, skaje me ngjyrë të zezë dhe pasqyrim të mirë të ngjyrave edhe në këndet e gjëra të shikimit. Tabela shquhet për qëndrueshmëri të lartë dhe mirëmbahet lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904418131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
T100UWV1
Kornizë e zezë:
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Tripod
Madhësia e ekranit:
Video (43)
Madhësia e imazhit:
152x203
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE