Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë motorike për projektor Elite Screens 110"

Kodi i produktit:
198424
EAN:
6944904402321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELECTRIC110H
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Elektrik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
309.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Spectrum është seri e tabelave për projektor që karakterizohet me dizajn cilësor, rezistencë mekanike dhe material cilësor MaxWhite. Kjo tabelë përdoret për transmetimin e imazheve nga projektori. Ajo përkrahë edhe videot 4K ultra HD dhe 3D. Pakoja përfshin një marrës infared bashkë m një telekomandë kontrolli. Po ashtu ka një port interface RJ-45. Dimensionet e saj janë 137 x 244 cm, ka një diagonale 110" dhe formati i imazheve është 16:9.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904402321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELECTRIC110H
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Elektrik
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
HDTV (169)
Madhësia e imazhit:
137,2x240
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE