Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë motorike për projektor Elite Screens 120", (4: 3)

Kodi i produktit:
66042
EAN:
6944904402024
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
Electric120V
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

332.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Elite Screens ju ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektorë, me zgjedhje të shumta të sipërfaqeve. Kjo tabelë, ofron kënde të gjera shikimi prej 160 °, ka dimensione prej 182.9 x 243.8 cm dhe një diagonale prej 120".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904402024
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
Electric120V
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Elektrik
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (43)
Madhësia e imazhit:
183x244
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE