Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë mekanike për projektor Elite Screens 135" (16: 9), 167 x 298 cm

Kodi i produktit:
110080
EAN:
6944904408248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M135XWH2
Kornizë e zezë:
Lansuar:
14 Qershor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
215.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Elite Screens ju ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektorë, me zgjedhje të shumta të sipërfaqeve. Tabela është dizajnuar për instalime në mure dhe tavane, dhe ofron një sistem të avancuar. Dimensionet e kësaj tabele janë 167.6 x 298 cm. Tabela vjen me ngjyrë të zezë dhe skaje të zeza. Këndet e shikimit janë të gjera prej 160 °, diagonalja 135" (342.9 cm) dhe raporti është 16: 9.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M135XWH2
Kornizë e zezë:
Lansuar:
14 Qershor 2012
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (169)
Madhësia e imazhit:
167 x 298
Prodhuesi:
Elite Screens
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE