Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor Elite Screens 150" (381 cm) / 4: 3 / 228.6 x 304.8 cm

Kodi i produktit:
198416
EAN:
6944904408101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M150XWV2
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

245.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Elite Screens ju ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektorë, me zgjedhje të shumta të sipërfaqeve. Tabelat e Elite Screens 150", kanë kualitet të lartë dhe gjejnë zbatim në shumë fusha. Kanë qëndrueshmëri të lartë, mirëmbahen lehtë. Ato janë projektuar për t'u instaluar në mure apo tavane. Tabela ka ngjyrë të bardhë, dimensione prej 228.6 x 304.8 cm, diagonale 150" ose 381 cm, raport 4: 3, dhe kënde të gjera shikimi prej 160 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M150XWV2
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (43)
Madhësia e imazhit:
228,6x304,8
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE