Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë motorike për projektor Elite Screens 84"

Kodi i produktit:
66039
EAN:
8768180056942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
Electric84H
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

272.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori do ishte i padobishëm pa një tabelë kualitative e cila do mund ta projektonte pamjen që vije nga ai. Elite Screens është një prodhues lider i pajisjeve të tilla dhe ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Kjo tabelë për projektor nga Elite Screens është krijuar me anë të teknologjisë MaxWhite, teknologji kjo që përdor prapavijën e zezë me qëllim që drita të mos depërtojë tutje dhe të bëhet riprodhimi i përsosur i ngjyrave. Dimensionet e kanvasit janë 105 x 186 cm, ndërsa diagonalja e tabelës është 84".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8768180056942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
Electric84H
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Elektrik
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (169)
Madhësia e imazhit:
104x185
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE