Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor Elite Screens, 100", 16:9, e bardhë

Kodi i produktit:
78908
EAN:
6944904408170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M100XWH
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi tabelave për projektim Elite Screens ofron një gamë të gjerë të ekraneve për projektorë. Tabela posedon teknologjinë MaxWhite e cila ka ekran të bardhë dhe prapavijë të zezë dhe ofron mundësi për kontrollimin e shpërndarjes së padëshiruar të dritës duke ofruar edhe një kënd të shikimit prej 160º. Është e qëndrueshme dhe e lehtë për larje. Ka një diagonale prej 128''. Mund të vendoset në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M100XWH
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Katror (11)
Madhësia e imazhit:
124x221
Prodhuesi:
Elite Screens
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE