Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor Elite Screens, 100", (16: 9)

Kodi i produktit:
66034
EAN:
6944904408163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
M100UWH
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për arritjen e rezultateve të dëshiruara të prezantimeve tuaja nuk mjafton vetëm projektori me performancë të lartë. Cilësia e sipërfaqes në të cilën shfaqen projeksionet është shumë e rëndësishme. Elite Screens sjell për ju tabelën motorike e cila iu garanton shfaqje të përkryer të pamjeve. Kjo tabelë është e punuar nga materiali shumë cilësor MaxWhite, i cili ju ofron këndet më të gjera të mundshme të shikimit me shpërndarje të përkryer të dritës. Kjo tabelë ka diagonale prej 100", format 16: 9, ndërsa dimensionet e saj janë 124 x 221 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
M100UWH
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (169)
Madhësia e imazhit:
124x221
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE