Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor Elite Screens, 120", 4:3

Kodi i produktit:
198437
EAN:
6944904418155
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T120UWV1
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

177.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Elite Screens ofron një gamë të tabeleave për projektim me zgjedhje të shumta për sipërfaqe. Tabelat speciale mobile kanë një kualitet shumë të lartë dhe gjejnë aplikim në shumë fusha. Kjo tabelë dallohet për qëndrueshmëri dhe mund të mirëmbahet lehtë. Për më tepër, tabela ka edhe një sistem automatik të mbylljes, si dhe një kënd të gjerë të shikimit. Kjo tabelë ka një diagonale prej 120" ndërsa format i projektimit në mur është 4:3. Reflektimi i ngjyrës është shumë i mirë edhe në kënde të gjera të shikimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904418155
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T120UWV1
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rotulluese, tripod
Madhësia e ekranit:
Video (43)
Madhësia e imazhit:
182,9x243,8
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE