Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor Elite Screens 120"

Kodi i produktit:
66037
EAN:
6944904408200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
M120UWH2
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Projektori do ishte i padobishëm pa një tabelë kualitative e cila do mund ta projektonte pamjen që vije nga ai. Elite Screens është prodhues i fuqishëm i kësaj pajisjeje dhe ofron një gamë të gjerë të ekraneve për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Kjo tabelë motorike për projektor nga Elite Screens është krijuar me anë të teknologjisë MaxWhite, teknologji kjo që përdor prapavijën e zezë me qëllim që drita të mos depërtojë tutje dhe të bëhet riprodhimi i përsosur i ngjyrave. Dimensionet e produktit janë 150 x 265 cm ndërsa diagonalja e tabelës përfshin 120".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
M120UWH2
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (169)
Madhësia e imazhit:
149 x 265
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE