Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor Elite Screens, 150", 16:9

Kodi i produktit:
198414
EAN:
6944904408262
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M150XWH2
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
245.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Elite Screens ofron një gamë të tabelave për projektorë me zgjedhje të shumta për sipërfaqe. Tabelat speciale kanë një kualitet shumë të lartë dhe gjejnë aplikim në shumë fusha. Kjo tabelë dallohet për qëndrueshmëri dhe mund të mirëmbahet lehtë. Ka një sistem automatik të mbylljes, si dhe një kënd të gjerë të shikimit. Tabela ka një diagonale prej 150", ndërsa formati i projektimit është 16:9. Reflektimi i ngjyrës është shumë i mirë edhe në kënde të gjera të shikimit. Është e dizajnuar për përdorim në mur apo tavan.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408262
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M150XWH2
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
HDTV (169)
Madhësia e imazhit:
186,7x332
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE