Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tabelë për projektor Elite Screens, 92"

Kodi i produktit:
80601
EAN:
6944904408149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
M92UWH
Kornizë e zezë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori juaj mund të jetë i padobishëm nëse nuk keni ku t'i transmetoni imazhet tuaja. Kompania Elite Screens ofron këtë tabelë për projektor për transmetimin e imazheve me një cilësi shumë të lartë. Kjo tabelë është e dizajnuar për montim në mur apo tavan. Karakterizohet me lehtësi të lehtë të përdorimit dhe aplikimit. Kjo tabelë ka dimensione prej 114 x 203 cm apo diagonale 92" me një raport 16:9. Është e ndërtuar nga materiali MaxWhite.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408149
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
M92UWH
Kornizë e zezë:
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (43)
Madhësia e imazhit:
203x114
Prodhuesi:
Elite Screens
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE