Tabele për projektor me tripod Elite Screens Cell 100 "

Kodi i produktit:
198427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T100UWH
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore

Si të porosisim në Gjirafa50?

219.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ELITE SCREENS është prodhues i fuqishëm i tabelave për projektor, i cili ofron një gamë të gjerë të këtyre pajisjeve me sipërfaqe të ndryshme. Kjo tabelë për projektor nga Elite Screens është krijuar me anë të materialit MaxWhite, është rezistente dhe shumë e lehtë për tu pastruar. Dimensionet e saj janë: 124.5 x 221.5 cm, me diagonale 100" dhe me format 16:9. Tabela është shumë e lehtë për t'u instaluar dhe karakterizohet me pasqyrim të përsosur të ngjyrave, madje deri në këndet më të gjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T100UWH
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rotulluese, tripod
Madhësia e ekranit:
HDTV (169)
Madhësia e imazhit:
124,5x221
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE