Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor NOBO 16:10

Kodi i produktit:
176418
EAN:
5028252425377
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
1902394W
Kornizë e zezë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nobo ofron një numër të madh të tabelave kualitative për projektor. Kjo tabelë ka sipërfaqe brilante me ngjyrë të bardhë dhe korniza të zeza. Sipërfaqja e kësaj tabele ofron pamje të shkëlqyer deri në detajin me të vogël. Falë kësaj tabele për projektor, ju mund ta përfundoni prezantimin tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme. Sipërfaqja ka format 16:10 dhe dimensione prej 240 x 160 cm. Ajo është dizajnuar për instalim në mur apo në tavan dhe peshon vetëm 8.81 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252425377
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
1902394W
Kornizë e zezë:
Lansuar:
8 Gusht 2015
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (1610)
Madhësia e imazhit:
240x160
Pesha [kg]:
8,81
Prodhuesi:
Nobo
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE