Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor NOBO 175x109cm 16:10

Kodi i produktit:
176416
EAN:
5028252425339
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
1902392W
Kornizë e zezë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nobo ofron një numër të madh të tabelave kualitative për projektor, me sipërfaqe brilante me ngjyrë të bardhë dhe korniza të zeza. Produkti në fjalë ofron pamje të shkëlqyer dhe detaje të theksuara. Falë kësaj tabele për projektor, ju mund të depërtoni në secilën audiencë me prezantimin tuaj. Sipërfaqja ka format 16:10m me dimensione prej 175 x 109 cm. Produkti është dizajnuar për instalim në mur apo në tavan.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252425339
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
1902392W
Kornizë e zezë:
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (16:10)
Madhësia e imazhit:
170x106,3
Pesha [kg]:
6,2
Prodhuesi:
Nobo
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE