Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor NOBO 200x151cm (4: 3)

Kodi i produktit:
176409
EAN:
5028252250269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
1902393
Kornizë e zezë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nobo ofron një numër të madh të tabelave kualitative për projektor, me sipërfaqe brilante në ngjyrë të bardhë dhe me korniza të zeza. Sipërfaqja e kësaj tabele ofron pamje të theksuar deri në detajin me të vogël. Ajo ofron pamje perfekte deri në 160 shkallë, kështu që kur ju prezantoni, audienca do të ketë pamje të mrekullueshme si afër ekranit njësoj edhe nga cilado pjesë e dhomës. Pra, falë kësaj tabele për projektor, ju mund të arrini cilëndo audience me prezantimin tuaj. Kanvasi ka formatin 4:3 me dimensione 200 x 151 cm. Ai është dizajnuar për instalim në muri apo në tavan dhe peshon vetëm 8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252250269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
1902393
Kornizë e zezë:
Lansuar:
8 Gusht 2015
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (43)
Pesha [kg]:
8
Prodhuesi:
Nobo
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE