Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor Optoma DS-9092PWC 92"

Kodi i produktit:
148333
EAN:
5060059049714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DS-9092PWC
Kornizë e zezë:
Lansuar:
3 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori do ishte i padobishëm pa një tabelë kualitative në të cilën do mund ta projektonte pamjen që vie nga ai. Optoma është prodhues i fuqishëm i këtij lloji të pajisjeve dhe ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Kjo tabelë elektrike për projektor nga Optoma është dizajnuar per t'u instaluar në mur apo tavan. Dimensionet e saj janë: 203 x 114.5 cm. Ndërsa diagonalja e tabelës përfshin madhësi prej 92".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060059049714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DS-9092PWC
Kornizë e zezë:
Lansuar:
3 Prill 2014
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (169)
Madhësia e imazhit:
2030 x 1145
Prodhuesi:
Optoma
Rritje:
1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE