Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tabelë magnetike Nobo Classic 120x90 cm

Kodi i produktit:
176403
EAN:
5028252393447
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1902643
Lansuar:
8 Gusht 2015
Lloji i projektorit:
Tabelë interaktive

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tabela Nobo është një tabelë magnetike e dizajnuar për shkrim me marker jo permanent. Ajo është ndërtuar nga materiali i veçantë dhe i qëndrueshëm. Posedon sipërfaqe tejet rezistente ndaj dëmtimeve dhe gërvishtjeve të ndryshme dhe përfshin garancion të qëndrueshmërisë për 15 vite. Tabela ka dimensione prej 120 x 90 cm dhe trashësi prej 14 mm. Sipërfaqja e tabelës përfshin kornizë nga materiali i aluminit e cila mundëson përshtatjen e vidave për vendosje të tabelës në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5028252393447
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1902643
Lansuar:
8 Gusht 2015
Lloji i projektorit:
Tabelë interaktive
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Nobo

Bashkangjitja Tabelë magnetike Nobo Classic 120x90 cm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE