Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ndërlidhës Epson Wireless LAN

Kodi i produktit:
240922
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërlidhësi nga Epson do ju mundësoj të lidhni projektorin me teknologjinë Wi-Fi në mënyrë që ta kontrolloni atë pa pasur nevojë për konektor të tjerë. Aksesori është pajisur me konektorin USB për lidhje me laptop apo kompjuter si dhe është përshtatur për sistemet operativ Windows dhe Mac OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE