Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë magnetike MON Aveli, 120x90 cm

Kodi i produktit:
261558
EAN:
8594070115020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1200
Kodi:
XRT-00092
Lansuar:
29. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një tabelë magnetike me sipërfaqe qeramike 120x90 cm. Korniza e aluminit përfshin një mbajtëse për marker. Kjo tabelë bëhet një shtesë praktike dhe e domosdoshme për zyrën, klasën ose shtëpinë tuaj. Ju lehtë mund ta bashkoni tabelën në mur në një pozicion horizontal ose vertikal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594070115020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1200
Kodi:
XRT-00092
Lansuar:
29. 5. 2019
Lartësia mm:
900
Lloji i projektorit:
Tabelë interaktive
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Aveli
Varje në mur:

Bashkangjitja Tabelë magnetike MON Aveli edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE