Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

BenQ W1070 +

Kodi i produktit:
157990
Burim ndriçimi:
Llambë
Llambë:
240
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1008.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni pamjet që dëshironi në HD me rezolucion 1920 x 1080 pix dhe në diagonale deri në 200", në ambientin e rehatshëm të shtëpisë suaj përmes projektorit BenQ, i dizajnuar kryesisht për argëtim në shtëpi. Ky projektor ju ofron pamje brilante, me kualitet të larte dhe kontrast prej 10,000: 1, si dhe me ndriçimi 2000 lumens. Ekrani i tij me kualitet HD sjell pamje të theksuar deri në detajin më te imët madje edhe në 3D. Ky projektor mbështetë disa lloje, ku hyjnë: 3D Blu-Ray, transmetimi 3D dhe lidhjen me NVIDIA 3DTV PC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
235
EAN:
4718755045356
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
5 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 500
Kodi i prodhuesit:
9H.J9H77.17E
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
3 Shtator 2014
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 200
Përmasat [H x W mm]:
312 x 104 x 244
Pesha [kg]:
2,75
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE