Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer C202i

Kodi i produktit:
262575
Altoparlantë:
Lansuar:
11. 6. 2019
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Prodhuesi:
Acer
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

293.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer C202i ofron performancë mbresëlënëse vizuale. Ky model i projektorit do t'ju ofrojë një projektim filmik me cilësi të lartë ose përvojë të lojrave me 300 lumen me një raport kontrasti 5000: 1. Projekti përdor teknologjinë DLP që siguron cilësi të shkëlqyeshme 3D të shikimit, video më të rregullt dhe më shumë kontrast me ngjyra reale. Kjo do të krijojë imazhe të mprehta me saktësi të ekranit të pashembullt dhe norma të larta të rifreskimit. Poashtu, projektori është i pajisur me një port HDMI që ju mundëson të lidheni shpejt dhe në mënyrë të përshtatshme me burime të ndryshme me rezolucion të lartë. Porti USB i integruar ju lejon të lidhni media players të jashtëm pa energji shtesë. Ky projektor ka një rezolucion të lartë WVGA prej 854x480 me një raport 16: 9 dhe është në gjendje të projektojë në një distancë shumë të shkurtër nga 0.73 metra. Jeta e projektorit është deri në 30,000 orë në modalitetin Eko. Ndërfaqja ofron USB, HDMI, 3.5mm Jack. Gjithashtu ka një altoparlant të brendshëm 1 x 2W dhe një bateri të integruar me 5 orë kohë operimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca maksimale e projektimit [m]:
2,9
Distanca minimale e projektimit [m]:
0,7
EAN:
4713883936125
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
30000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20000
Kodi:
MR.JR011.001
Kontrast 1:
5000
Lansuar:
11. 6. 2019
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi ANSI [lumens]:
300
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat e projektimit [inç]:
100
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Teknologjia:
DLP

Bashkangjitja Projektor Acer C202i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE