Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer NITRO G550, i zi

Kodi i produktit:
265587
Altoparlantë:
Llambë:
250
Trashësia mm:
240
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

698.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Nitro G600 jep një performancë mbresëlënëse vizuale. Ky model i projektorit ju jep projeksion me cilësi të lartë me 2200 lumens dhe një raport kontrasti 10000: 1. Ai gjithashtu tërheq frekuencat prej 120 Hz. Projektori është i pajisur me port HDMI dhe VGA, duke e bërë të mundur lidhjen e shpejtë dhe të përshtatshme të një shumëllojshmërie pajisjesh burimore me cilësi të lartë. Porti i integruar USB ju lejon të lidhni një pajisje të jashtme për luajtjen e mediave pa qenë e nevojshme për një burim shtesë energjie. Projektori ka një rezolucion të lartë Full HD prej 1920 x 1080 px. Të dy videot dhe lojërat janë të shkëlqyera në dritën e ditës falë një shkëlqimi standard prej 2200 lumens dhe një raport kontrasti prej 10000: 1. Jetëgjatësia e llambës së projektorit është deri në 12000 orë në modalitetin ExtremEco.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
8,04
Distanca minimale e projektimit m:
1
EAN:
4713883836104
Ekran i gjerë:
Funksioni:
HDR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
313
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
3500
Kodi:
MR.JQW11.001
Komandë:
Kontrast 1:
10000
Lansuar:
25. 7. 2019
Lartësia mm:
110,7
Llambë:
250
Lloji i projektorit:
3D
Lokacioni:
Në tavolinë, në tavan
MHL:
Ndriçimi ANSI lumens:
2200
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
3.1
Portet dalëse:
3D Sync, Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
240
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE