Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer P5530i, 3D, i bardhë

Kodi i produktit:
262593
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Trashësia mm:
214
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

912.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 76.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni një pajisje të dobishëm që projekton një gamë të gjerë të aplikacioneve, qoftë në zyrë ose në shtëpi. Acer P5530i ofron performancë mbresëlënëse vizuale. Ky model i projektorit do t'ju ofrojë një projektim filmik me cilësi të lartë ose prezantim perfekt me 4000 lumens me raport kontrasti prej 20000: 1. Poashtu, ju mund të lidhni celularin tuaj të mençur, tabletin, laptopin ose pajisje të tjera në një lidhje HDMI që mbështet teknologjinë MHL dhe shfaq prezantimet tuaja në definicion të lartë. Ky projektor ka një rezolucion Full HD prej 1980 x 1080 px dhe është në gjendje të projektojë në një distancë shumë të shkurtër prej 1 m. Duke ndryshuar cilësimet e kursimit të energjisë, mund të zgjasni jetën e llambës në modalitetin Eco ose SuperEco. Kjo ju lejon të përdorni projektorin deri në 15,000 orë. Ndërfaqja ofron: USB, HDMI, jack 3.5 mm, LAN. Ndërsa projektori ofron teknologjitë LumiSense+, ColorBoost 3D, ColorSafe II dhe WirelessProjection-Kit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
7.5
Distanca minimale e projektimit m:
1
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
315
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
4000
Kodi:
MR.JQN11.001
Komandë:
Kontrast 1:
20000
Lansuar më:
12. 6. 2019
Lartësia mm:
98
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D
MHL:
Ndriçimi ANSI lumens:
4000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.65
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, port i përbërë video (RCA), RJ-45, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
214
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE