Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer P6500, 3D

Kodi i produktit:
190942
Altoparlantë:
Llambë:
365
USB:
Trashësia [mm]:
116
S-Video:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,842.50 
Ju kurseni : 264.00   (14%)
1578.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 131.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Acer P6500 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full Hd 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA, RJ-45 dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
9,4
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
369
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JMG11.001
Komandë:
Kontrast [1]:
20 000
Lansuar:
17 Maj 2016
Lartësia [mm]:
294
Llambë:
365
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
5 000
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema, zyre, shkollë
Pesha [kg]:
4,5
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
S-Video:
Trashësia [mm]:
116
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer P6500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE