Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer Predator Z650, 3D

Kodi i produktit:
193718
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
98
USB:
Trashësia [mm]:
241
S-Video:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,163.50 
Ju kurseni : 406.00   (35%)
757.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori luksoz dhe i lehtë DLP ofron përvojë të pabesueshme të lojrave në një diagonale të madhe dhe me pamje të përsosur në çdo dhomë. Përjetoni lojën sikur të ishit në të. Predator është një projektor që dedikohet veçanërisht për të luajtur lojëra, por gjithashtu mund të shikoni filma, video dhe çdo gjë tjetër. Projekti ofron një pamje të mrekullueshme 3D gjatë lojërave, shikimit të filmave dhe shikimit të fotografive. Projektori mund të vendoset nga 1,5 m (6 inç) nga ekrani (ose mur) dhe ofron një diagonale deri në 254 cm (100 inç). Ka porte të ndryshme për shumëllojshmëri të lidhjeve.

Sorry, the description of the image is missing.

Teknologji DLP

Përdor teknologjinë e patentuar DLP (Digital Light Processing) nga Texas Instruments, një sistem "mikroskreper" brenda një çipi të veçantë që reflekton imazhin e hartuar në mënyrë digjitale në sipërfaqen e dëshiruar. Kjo krijon një imazh me saktësi të pasqyruar të ekranit dhe frekuencë të lartë të rifreskimit.

Sorry, the description of the image is missing.


Vetitë perfekte

Projektori ofron mënyra të lojës që përmirësojnë skenat e errëta, përmirësojnë dukshmërinë, kontrastin dhe ngjyrën për të dhënë eksperienca realiste në kohë reale. Me transferimin e imazhit pa tel, permes teknologjise Bluetootj mund ta lidhni projektorin me një kompjuter për të gëzuar transmetimin në FullHD, si dhe me altoparlantë të jashtëm. Gjithashtu ka të ndërtuar altoparlantë stereo DTS me një fuqi 10 W.

Sorry, the description of the image is missing.

Teknologjia ColoPurity

Kjo teknologji ofron një game të gjërë të ngjyrave RGB, kështu që mund të provoni lojërat, siç janë projektuar nga prodhuesit e tyre. Mbështet imazhin e përsosur të ngjyrave në të gjitha rrethanat.

Sorry, the description of the image is missing.

Mbështetje 3D

Nëse dëshironi të shihni imazhe sikurse të jenë reale, atëherë Z650 është zgjidhja juaj e duhur. Gëzoni lojrat, si dhe filmat me një projeksion mbresëlënës 3D dhe gëzoni momente të paharrueshme për ju dhe audiencën tuaj. Disa kamera dhe kamerat e sotme tashmë ofrojnë mundësinë për të regjistruar foto dhe video në formatin 3D tre-dimensional. Momentet tuaja do të jenë shumë më mbresëlënëse, kur ju do të jeni në gjendje t'i prezentoni me miqtë ose të njohurit tuaj në një projektor të këtij niveli.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
4,6
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
4713392228766
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
357
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JMS11.001
Komandë:
Kontrast [1]:
20 000
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
98
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 200
Ngjyra:
Zezë, portokalli
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
3,6
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video
Prodhuesi:
Acer
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
Trashësia [mm]:
241
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer Predator Z650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE