Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Anker Nebula Capsule II Pro, i zi

Kodi i produktit:
266882
Altoparlantë:
Lokacioni:
Na stul
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com
Trashësia mm:
80
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

659.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori përdor DLP Technology, ndriçimi është 200 ANSI lumens dhe lejon projektimin deri në 100 " natën dhe deri në 40" ditën. Nuk është e nevojshme të projektoni ekranin, ai mund të projektohet në çdo sipërfaqe të ndritshme, të sheshtë, kështu që do t'i shërbejë mirë murit ose fletës së shtrirë. Pavarësisht nëse festa juaj zhvillohet ditën dhe natën, jashtë apo në shtëpi, Capsule II Pro e bën projektimin tuaj të kualitetit të lartë. Projektori ka një palë altoparlantë 8W për të siguruar tinguj të pastër rrethues. Pajisja mund të lidhet në mënyrë wireless përmes WiFi ose Bluetooth 4.0, kabllo HDMI ose USB. Karakteristika e integruar Chromecast pasqyron aplikacione nga pajisja juaj mobile Android dhe OS. Projektori ka një bateri të integruar prej 10000 mAh. Mund të trajtojë deri në 2.5 orë projeksion HD dhe ngarkesa të orëve të riprodhimit të muzikës, që është një performancë mjaft e mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Distanca maksimale e projektimit m:
3
Distanca minimale e projektimit m:
0.5
EAN:
0848061023022
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80
Jetëgjatësi normale e llambës h:
30000
Kodi:
D2421G11
Komandë:
Kontrast 1:
10000
Lansuar:
8. 8. 2019
Lartësia mm:
150
Lloji i projektorit:
Mini, Portative
Lokacioni:
Na stul
MHL:
Ndriçimi ANSI lumens:
200
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
100
Pesha kg:
0,725
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A
Prodhuesi:
Anker
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Anker Nebula Capsule II Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE