Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Anker Nebula MARS II

Kodi i produktit:
240612
Altoparlantë:
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

603.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektorët nuk përdoren më vetëm në shkolla dhe biznese. Gjithnjë e më shumë njerëz po shohin filma apo lojëra në mur. Për fat të keq, deri më tani, të gjithë projektorët janë pajisje mjaft të rënda që nuk janë të lehta për t'u bartur. Anker Nebula MARS II është gati për ta ndryshuar këtë. Tiparet e këtij projektori Kursyes i hapësirës. Tingull perfekt të qartë. Imazh me cilësi të lartë. Drejtim i thjeshtë në sajë të pajisjeve të mira HW. Foto e përsosur Projekti përdor DLP Technology, shkëlqimi është 300 ANSI lumens. Dhe madhësia? Imazhi mund të jetë edhe 100 inç, i cili është me të vërtetë i mjaftueshëm si për lojë ashtu edhe për filmin në mbrëmje. Anker Nebula MARS II ju ndihmon të transformoni çdo hapësirë ??në një kinema private. Nuk ka rëndësi nëse jeni në shtëpi ose jashtë. Dëgjohet gjithçka. Tingull i përsosur Projektori është i pajisur me dy altoparlantë 10W. Kështu që ju do të jeni në gjendje të dëgjoni me cilësinë më të lartë dhe më të pastër. Pajisja është e vogël por e dobishme. Edhe në dhomën më të madhe mund të dëgjohet pa asnjë problem. Gjithmonë i gatshëm Projektori ka një bateri të integruar prej 12500 mAh. Kjo lejon deri në 30 orë punë. Kjo është një performancë shumë e mirë për një ndihmës të tillë të vogël, apo jo? Vetitë kryesore Anker Nebula MARS II është një projektor i vogël portativ. Bateria prej 12500 mAh mund të luajë deri në 30 orë muzikë. Lidhet nëpërmjet Bluetooth ose WiFi, ka 1GB RAM DDR3, të mundësuar nga A7 CPU 4-bërthamëshe, ka 8GB memorie të integruar eMMC. Ajo lidhet me Android dhe iOS nëpërmjet Bluetooth. Ndriçimi është 300 ANSI lumens, rezolucioni i amvisërisë është 1280 x 720, përdor teknologjinë DLP me çipin 0,3 inç, jetëgjatësia e llampës deri në 30,000 orë. Ka HDMI dhe lidhje USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Bluetooth:
EAN:
848061053241
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e shfaqjes [inç]:
150
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
30000
Kodi i prodhuesit:
D2322G11
Lansuar:
1. 8. 2018
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
300
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A
Prodhuesi:
Anker
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
Teknologjia:
DLP
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Anker Nebula MARS II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE