Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor AOpen QH10, i bardhë

Kodi i produktit:
274533
Altoparlantë:
Lartësia mm:
91
Trashësia mm:
172
Teknologjia:
LCD
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

195.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektor i shkëlqyer HD me llambë me jetë të gjatë - ky është AOpen QH10, një projektor shtëpie elegant që përmban teknologjinë më të fundit dhe një mori karakteristikash praktike. Harrojini kabllot, ju mund të lidheni me këtë projektor përmes valëve dhe të luani menjëherë nga tableti juaj. Nëse mendoni se trafiku i rrjetit është shumë i ngadaltë, mund ta lidhni telefonin tuaj celular me projektorin përmes kabllos USB dhe shpejt të shihni se çfarë është hapur në celularin tuaj. Rritni mundësitë tuaja të projektimit duke rregulluar me lehtësi papërsosmëritë me rregullim vertikal deri në +/- 15 °. Korrigjimi vertikal ju jep mundësi më të gjerë kur vendosni projektorin në çdo hapësirë. Për më tepër, mund të vendoset në distancë prej 1.3 - 4 m nga muri ose ekrani mbi të cilin projektoni. Ky projektor ka një rezolucion HD prej 1280 × 720 piksel, raport aspekti 16: 9 dhe shkëlqim 200 lumens. Ai ofron 262,144 ngjyra dhe një madhësi imazhi prej 99-305 cm. Llamba mund të zgjasë deri në 30,000 orë në modalitetin ECO. Projektori ka altoparlantë të integruar. Ai ka porte HDMI, USB dhe ka një slot për kartë SDHC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
LED
Distanca maksimale e projektimit m:
4
Distanca minimale e projektimit m:
1.3
EAN:
4710180292367
Ekran i gjerë:
Funksioni:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
218
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
30000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
20000
Kodi:
MR.JRP11.001
Komandë:
Kontrast 1:
1000
Lansuar:
2. 11. 2019
Lartësia mm:
91
Lokacioni:
Për tavolinë
Ndriçimi ANSI lumens:
200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
120
Pesha kg:
1.2
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A
Prodhuesi:
AOpen
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
Teknologjia:
LCD
Trashësia mm:
172
Ueb-i i prodhuesit:
Aopen.com

Bashkangjitja Projektor AOpen QH10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE