Projektor ASUS S2

Kodi i produktit:
259975
Altoparlantë:
Ndriçimi (ANSI lumens):
500:!
Trashësia [mm]:
120
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

579.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca maksimale e projektimit (m):
3+
Distanca minimale e projektimit (m):
1.5
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
30000
Kodi:
90LJ00C0-B00520
Komandë:
Lansuar:
26. 4. 2019
Lartësia [mm]:
35
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
500:!
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit [inç]:
120
Pesha [kg]:
497
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
HDMI, USB-C
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE