Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor ASUS S2

Kodi i produktit:
259975
Altoparlantë:
Ndriçimi (ANSI lumens):
500:!
Trashësia [mm]:
120
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
441.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të merrni një pajisje të lëvizshme portative që mund ta mbani lehtë në xhepin tuaj? Me projektorin Asus S2, i cili do të ju lë përshtypje me madhësinë e xhepit, do të mund t'i paraqisni fotografitë tuaja, prezantimet dhe filmat pothuajse kudo në udhëtimet tuaja. Projekti është i pajisur me një bateri të fuqishme 6000mAh dhe një distancë të shkurtër projektimi prej 1.5 ~ 3 metra. Avantazhet e këtij projektori janë se ka madhësinë e përshtatshme të xhepit dhe ka peshë të lehtë. Bateria e tij e integruar është e qëndrueshme me 6000mAh. Ky është një projektor wireless për procesimin e lehtë të përmbajtjes nga telefoni juaj i zgjuar, tableta ose pajisje të tjera. Karekteristikat Kryesore: Asus S2 ka një rezolucion 1280 x 720 HD. Luminositet prej 500 lumens, sidomos në dhoma të vogla dhe në kushtet e shtëpisë. Konektuesi përmban HDMI, USB, USB-C, Mini-Jack 3.5mm, altoparlant i integruar 2W, bateria e integruar 6000mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca maksimale e projektimit (m):
3+
Distanca minimale e projektimit (m):
1.5
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
30000
Kodi:
90LJ00C0-B00520
Komandë:
Lansuar:
26. 4. 2019
Lartësia [mm]:
35
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
500:!
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit [inç]:
120
Pesha [kg]:
497
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
HDMI, USB-C
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Projektor ASUS S2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE