Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ LK970, zezë

Kodi i produktit:
225090
Altoparlantë:
RCA (Komponent):
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema, zyrë
Pesha [kg]:
19.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,623.50 
Ju kurseni : 1,056.00   (9%)
10567.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 880.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projekti ka një rezolucion prej 3840 x 2160 pixels. Teknologjia lazer e avancuar 4K BlueCore. Shkëlqim i lartë i 5000 ANSI lumens. Lente optike e përpiluar në mënyrë të përkryer 4K shfaq 8.3 milion pixels të ndryshme. Projeksion 360° dhe projeksioni portret. Lëvizja e lentes horizontale / vertikale dhe zmadhimi 1.5x. Ekspozita në galeri, sjell imazhin më besnik të cilësisë mahnitëse. Kryen funksione deri në 20.000 orë. Projektori ka përmasa 565 x 225 x 471 mm, peshë 19.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Diodë laserike
Diagonalja e ekranit [inç]:
200
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
6
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
2,9
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
470,7
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
69 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20000
Kodi i prodhuesit:
9H.JH477.15E
Komandë:
Kontrast [:1]:
100000
Lansuar:
27. 10. 2017
Lartësia [mm]:
224,9
Llambë:
595
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
5000
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema, zyrë
Pesha [kg]:
19.2
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160
RJ-45:
S-Video:
Trashësia [mm]:
564,7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE