Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ LK970, i zi

Kodi i produktit:
225090
Altoparlantë:
RCA (Komponent):
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema, zyrë
Pesha [kg]:
19.2

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,623.50 
Ju kurseni : 1,056.00   (9%)
10567.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 880.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projekti ka një rezolucion UHD prej 3840 x 2160 px. Teknologjia laserike e avancuar 4K BlueCore përdor një rrotë me dy ngjyra RGBY. Kjo i bën ngjyrat shumë më të pasura, duke eleminuar segmentet e bardha dhe duke riprodhuar përzierje perfekte të kuqe, jeshile, blu dhe të verdhë me një gamë më të gjerë ngjyrash sesa projektorët e zakonshëm. BlueCore kontrollon drejtpërdrejt prodhimin e dritës për përgjigje më të shpejtë dhe imazhe të qarta me rregullim automatik të shkëlqimit në skena të zeza dhe të lehta. Projektori ka shkëlqim të lartë prej 5000 ANSI lumens. Lentja optike e përpiluar në mënyrë të përkryer 4K shfaq 8.3 milion pikselë të ndryshëm. Ofro projeksion 360° dhe projeksion portreti, lëvizje horizontale / vertikale dhe zmadhim 1.5x. Projektori është ideal për ekspozita në galeri, pasi që sjell imazhin më besnik të cilësisë mahnitëse. Jetëgjatësia e llambës është deri në 20.000 orë. Projektori ka përmasa 565 x 225 x 471 mm, peshë 19.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Diodë laserike
Diagonalja e ekranit [inç]:
200
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
6
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
2,9
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
470,7
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
69 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20000
Kodi i prodhuesit:
9H.JH477.15E
Komandë:
Kontrast [:1]:
100000
Lansuar:
27. 10. 2017
Lartësia [mm]:
224,9
Llambë:
595
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
5000
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema, zyrë
Pesha [kg]:
19.2
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160
RJ-45:
S-Video:
Trashësia [mm]:
564,7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE