Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MH530, 3D

Kodi i produktit:
189849
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
95
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
222

Si të porosisim në Gjirafa50?

752.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

BenQ MH530 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 10.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 70" - 300".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
4718755064401
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
283
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JFH77.13E
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
21 Prill 2016
Lartësia [mm]:
95
Llambë:
196
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
1,96
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
Trashësia [mm]:
222
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE