Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MH606, i bardhë

Kodi i produktit:
225095
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Video
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

754.50 
Ju kurseni : 15.00   (2%)
739.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 61.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paraqitni idetë tuaja në mënyrë efektive tek të gjithë kolegët, drejtuesit ose partnerët e biznesit me projektorin BenQ MH606 - projektori ideal për çdo rast. Me rezolucion Full HD (1920 x 1080 px), raport të lartë të kontrastit prej 10,000: 1, shkëlqim të lartë prej 3,500 lm, ju mund të shikoni të gjitha projektimet në cilësinë më të mirë të mundshme. Ky projektor mbështet rezolucionet 640 x 480 px dhe 1920 x 1200 px, si dhe madhësinë e imazhit nga 30 " deri në 300 ". Natyrisht, ky projektor është një produkt shumë ekonomik dhe miqësor me mjedisin. Ai ka aftësinë për të rregulluar shtrembërimin vertikal të trapezoideve dhe teknologjinë DLP. Gjithashtu mund të përdoret edhe teknologjia MHL. Projektori përdor llambën e llojit UHP 200 W me jetëgjatësi deri në 5000/10000/15000 orë sipas modalitetit të përzgjedhur. Projektori gjithashtu ka dy këmbë të rregullueshme që rrisin në masë të madhe fleksibilitetin. Dimensionet e tij janë: 296 x 116 x 221 mm. Pesha: 2.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
9.9
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
4718755069925
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
296
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
9H.JGX77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
10000
Lartësia [mm]:
116
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
Trashësia [mm]:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MH606 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE