Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MH684

Kodi i produktit:
178142
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
102
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

964.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 80.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MH684 nuk është thjesht një projektor i zakonshëm, por edhe një pajisje shumë e përshtatshme për hapësira më të largëta. Me të, prezantimet tuaja do të duken perfekte. Projektori BenQ ofron imazhe në rezolucion prej 1280 x 800 pix si dhe përkrahë formatin 3D. Ky model është zgjedhja më e mirë për ju falë karakteristikave të tij brilante. Me një shkallë ndriçimi të lartë prej 3500ANSI dhe raport kontrasti prej 10000:1, ky projektor siguron imazhe të qarta edhe në dhomat me ndriçim të tepërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
180
EAN:
4718755060335
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
314,2
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JE977.23E
Komandë:
Kontrast [1]:
13 000
Lansuar:
12 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
102
Llambë:
270
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 500
Pesha [kg]:
3,3
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
Trashësia [mm]:
216,3
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE