Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MH741, 3D

Kodi i produktit:
178318
Altoparlantë:
Prodhuesi:
BenQ
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,064.50 
Ju kurseni : 97.00   (9%)
967.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 80.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MH741 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 10.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub(, S-Video, RCA dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 60" - 300".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
7,64
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0,76
EAN:
4718755060441
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
314,2
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
2 500
Kodi i prodhuesit:
9H.JEA77.24E
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
12 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
102
Llambë:
260
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
3,3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, composite video (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
Trashësia [mm]:
216,3
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MH741 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE