Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ PU9220 +

Kodi i produktit:
179516
Burim ndriçimi:
Llambë
Lloji i projektorit:
Video
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

4194.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 349.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me projektorin BenQ PU9220+ ju mund të bëni prezantime apo të shikoni filma me cilësinë më të lartë të imazhit. Projektori BenQ karakterizohet me rezolucion të lartë dhe lehtësi të përdorimit. Për më tepër, është ideal edhe për vende me ndriçim të lartë. Falë ndiçimit 5000 ANSI dhe kontrastit prej 4000:1, ky projektor sjellë imazhe perfekte edhe në vende me ndriçim të tepërt. Rezolucioni i tij arrin 1920 x 1200 pix. Shijoni filmat tuaj të preferuar me këtë projektor të mrekullueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
500
DVI:
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
431
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
2 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
1 500
Kodi i prodhuesit:
9H.JDJ77.25E
Komandë:
Kontrast [:1]:
4 000
Lartësia [mm]:
167
Llambë:
370
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
5 000
Përmasat [H x W mm]:
431 x 167 x 321
Pesha [kg]:
8,5
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
RJ-45:
Trashësia [mm]:
321
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE