Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ SU964

Kodi i produktit:
174989
Altoparlantë:
Llambë:
350
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

8325.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 693.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me projektorin BenQ SU964 çdo prezantim i juaji do të shkëlqejë në mënyrë të jashtëzakonshme. Ky projektor jo vetëm që ju ofron ndriçim të lartë dhe kontrast, por edhe rezolucion prej 1920 x 1200 pix, riprodhim kualitativ të ngjyrave dhe pamje të theksuar. Me këtë projektor ju do te keni prezantimin më të mirë në secilin takim. Ky projektor jo vetëm që ofron pamje të kualitetit të lartë, por gjithashtu ofron edhe performanca brilante dhe teknologji bashkëkohore. Madhësia e ekranit mund të jetë nga 70 "to 300", ka shkëlqim drite 6,500 ANSI lumens dhe kontrast unik prej 8300: 1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
443
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
2 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JD577.16E
Komandë:
Kontrast [:1]:
8 300
Lartësia [mm]:
167
Llambë:
350
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
6 500
Pesha [kg]:
13
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
RJ-45:
Trashësia [mm]:
354,7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE