Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ TH550, i bardhë

Kodi i produktit:
267855
Altoparlantë:
Lokacioni:
Për tavan, tavolinë
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia mm:
120
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

579.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor ka një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksel. Shkëlqimi i lartë 3500 ANSI lumens dhe një kontrast unik 20,000: 1 sugjerojnë më shumë sesa përdorshmëri të mirë edhe në kushte me dritë të ulët, falë një llambe të fuqishme ndriçimi. Llamba ka një jetëgjatësi deri në 15,000 orë në modalitetin SmartEco. Ndërfaqja ofron: HDMI, USB Mini B, porte audio, VGA (D-SUB), RCA, RS232, etj. Dimensionet e projektorit janë: 290 x 120 x 221 mm. Pesha: 2.3 kg. Projektori është në përputhje me Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One, Nintendo Switch, Google Chromecast, Amazon Fire TV dhe Apple TV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
EAN:
4718755077937
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
221
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
5000
Kodi:
9H.JJ177.14E
Komandë:
Kontrast 1:
20000
Lansuar:
16. 8. 2019
Lartësia mm:
290
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
3D
Lokacioni:
Për tavan, tavolinë
Ndriçimi ANSI lumens:
3500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.3
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, IR, video kompozit (RCA), video kompozit (RCA), RS232, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE