Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ TH671ST, i bardhë

Kodi i produktit:
225093
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
224
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

871.50 
Ju kurseni : 5.00   (1%)
866.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky projektor ka rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px dhe mund të përdoret në vetëm 1.5 m largësi. Ka llambë të fuqishme 240 W që mundëson ndriçimin e lartë prej 3000 ANSI lumens si dhe kontrastin unik 10000:1 edhe nën kushtet me ndriçim të dobët. Llamba ka një jetëgjatësi prej 4500 orësh në modalitetin normal, 6000 orë në modalitetin ekonomik, 10000 orë në modalitetin SmartEco dhe 15000 orë në modalitetin LampSave. Ka porte HDMI dhe VGA.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
4,58
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
4718755070136
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
296
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
9H.JGY77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
10000
Lartësia [mm]:
224
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Pesha [kg]:
2.7
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ TH671ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE