Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ TH683, 3D

Kodi i produktit:
194920
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
101,7
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

748.50 
Ju kurseni : 121.00   (16%)
627.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ TH683 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 10.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub) dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 60" deri në 180".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
180
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
4,58
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.5
EAN:
4718755062520
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
346,2
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
7 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 500
Kodi i prodhuesit:
9H.JED77.33E
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
16 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
101,7
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
2,65
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
214,8
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ TH683 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE