Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ W1070, 3D

Kodi i produktit:
116305
Altoparlantë:
Llambë:
240
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

773.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

BenQ W1070 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 10.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 40"- 235".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
235
EAN:
4718755037511
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 500
Kodi i prodhuesit:
9H.J7L77.17E
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
10 Tetor 2012
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 000
Përmasat [H x W mm]:
312 x 109 x 244
Pesha [kg]:
2,65
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
S-Video:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ W1070 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE