Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ W1090, 3D

Kodi i produktit:
201286
Altoparlantë:
Llambë:
210
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

871.50 
Ju kurseni : 187.00   (21%)
684.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ W1090 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 10.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 100".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
7,63
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1,53
EAN:
4718755066719
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
346,2
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JG277.27E
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
25 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
101,7
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
2,75
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
214,8
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ W1090 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE