Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ W1110s, 3D

Kodi i produktit:
189852
EAN:
4718755064326
Lloji i projektorit:
3D, video
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
277

Si të porosisim në Gjirafa50?

962.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 80.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ W1110s është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 15.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 100".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718755064326
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
380,5
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 500
Kodi i prodhuesit:
9H.JEE77.17H
Komandë:
Kontrast [1]:
15 000
Lansuar:
21 Prill 2016
Lartësia [mm]:
121,7
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 200
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
3,3
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
277
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE