Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ W1210ST, 3D

Kodi i produktit:
201287
Altoparlantë:
Llambë:
240
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,247.50 
Ju kurseni : 228.00   (18%)
1019.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ W1210ST është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 15.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub) dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 100".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
4,58
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0,92
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
380,5
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
7 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 500
Kodi i prodhuesit:
9H.JFP77.13E
Komandë:
Kontrast [1]:
15 000
Lansuar:
25 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
121,7
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema, lojëra
Pesha [kg]:
3,6
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
277
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ W1210ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE