Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ W1700, bardhë

Kodi i produktit:
228238
Altoparlantë:
Llambë:
240
USB:
Opsionale
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
272

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,857.50 
Ju kurseni : 602.00   (32%)
1255.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ W1700 DLP është projektor për prezantime me kualitetin më të lartë të mundshëm nën rezolucionin 4K UHD. Ju do të shihni imazhe me kontrast 10,000:1 dhe shkëlqim standard 2,000 lumen. Teknologjia DLP BenQ W1700 përdor teknologjinë DLP nga Texas Instruments, një sistem që reflekton imazhe të digjitalizuara në hapësirat që dëshironi. Avantazhi i projektorit me DLP është që nuk i nevojitet filteri i ajrit, gjë që i mundëson ta pastroni dhe zëvendësoni lensin kur t'ju nevojitet. Poashtu, projektori është imun ndaj prishjes së ngjyrës. BenQ SmartEco BenQ ka ecur përpara në teknoogjinë SmartEco për të rritur efiçiencën energjitike të projektorit. Projektori kombinon dritën shkëlqyese, kualitetin e lartë dhe jetëgjatësine e madhe të lampës në një vend. SmartEco poashtu e kombinon dritën e lampës për të ruajtur sa më shumë energji që të jetë e mundur. Kualiteti BenQ BenQ është një prej liderëve botëror në krijimin e monitorëve, projektorëve dhe pajisjeve të tjera të imazhëve. Kompani përdor teknologjinë më të fundit për të krijuar procesim të kualitetit të lartë të imazheve në të gjitha pajisjet e tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
9.76
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1,95
EAN:
4718755073373
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
353
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
9H.JHN77.13E
Kontrast [:1]:
10000
Lartësia [mm]:
135
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
2200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
4,2
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Trashësia [mm]:
272
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Opsionale
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ W1700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE