Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ W1720

Kodi i produktit:
273753
Altoparlantë:
Llambë:
240
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia mm:
272
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

1434.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 119.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektor i shtëpisë BenQ W1720 për përvojën përfundimtare të shikimit në filmat tuaj të preferuar me besnikëri të vërtetë ngjyrash dhe performancë të lartë të kontrastit. Gjithçka përmirësohet më tej nga rezolucioni i lartë dhe fleksibiliteti për të instaluar të gjithë projektorin. Projektori është gjithashtu i lehtë për t’u përdorur falë ndërfaqes së tij të thjeshtë të përdoruesit, funksionimit ekonomik dhe jetës së gjatë. Përdoruesi gëzon një pamje diagonale prej 60 ”deri 300”. Pajisja gjithashtu përmban modalitete të përparuara eko-miqësore që mbajnë në funksion llambën 240W deri në 15,000 orë. dhe prodhimi. Shijoni besnikërinë e imazhit me përputhshmërinë e imazhit së kinemasë me pajtueshmërinë Rec.709, mbështetje për standardin e industrisë së hapësirës me ngjyra të gjerë DCI-P3, ose përmirësimet e videos CinematicColor. Hapësira me ngjyra mbulon 100%. Rezolucioni 4K UHD nënkupton 8.3 milion piksel të jashtëzakonshëm. BenQ përdor teknologjinë e patentuar DLP nga Texas Instrumentet, një set pasqyre mikro brenda një çipi të veçantë që pasqyrojnë imazhin e krijuar në mënyrë dixhitale në zonën e dëshiruar. Avantazhi i projektorit DLP është se nuk ka nevojë për filtër ajri gjatë operimit, duke eleminuar nevojën për pastrim dhe zëvendësim. Është praktikisht imun ndaj zbehjes që disa projektorë janë të prirur për operim. Dimensionet e projektorit janë 353 x 135 x 272 mm dhe peshon 4,2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
9.96
Distanca minimale e projektimit m:
1
EAN:
4718755079184
Ekran i gjerë:
Funksioni:
HDR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
353
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
4000
Kodi:
9H.JLC77.14E
Komandë:
Kontrast 1:
10000
Lansuar:
26. 10. 2019
Lartësia mm:
135
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D
Lokacioni:
Na strop, Na stul
Ndriçimi ANSI lumens:
2000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
4,2
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, IR, RS232, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
272
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE