Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ W2700

Kodi i produktit:
253888
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D, Video
Trashësia mm:
263
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1804.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 150.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi t'i shihni filmat dhe programet tuaja në ekran të madh, me ngjyra vibrante dhe cilësi të lartë? Ky projektor mundëson një eksperiencë të tillë. Ai ka madhësi kompakte, dizajn elegant dhe instalohet lehtësisht. Ofron imazhe me cilësi 4K UHD (3840 x 2160 px), ndriçim 2000 lm dhe kontrast 30,000: 1. Ka funksionon CinemaMaster Audio + 2 + CinemaMaster Video, 3D, 2 altoparlantë me fuqi 5W, dhe dritë me jetëgjatësi deri në 4000 orë në normal mode, ndërsa në eco mode deri në 10,000 orë. Shndrrojeni shtëpinë tuaj në një kinema të vërtetë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
7,5
Distanca minimale e projektimit m:
1
Ekran i gjerë:
Funksioni:
HDR
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
380
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
4000
Komandë:
Kontrast 1:
30000
Lartësia mm:
127
Llambë:
245
Lloji i projektorit:
3D, Video
Ndriçimi ANSI lumens:
2000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
200
Pesha kg:
4,2
Portet dalëse:
Audio, optik, USB (5V)
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
263
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Bashkangjitja Projektor BenQ W2700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE