Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Dell 4350, 3D, i zi

Kodi i produktit:
191602
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
250
Varje në mur:
Trashësia [mm]:
95
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1411.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 117.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell 4350 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe kontrast të lartë me raport 2.200 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA dhe RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
5397063744251
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
324
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
210-AGYT
Komandë:
Kontrast [:1]:
2 200
Lartësia [mm]:
250
Llambë:
260
Lloji i projektorit:
3D, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 000
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
3
Prodhuesi:
Dell
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Trashësia [mm]:
95
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE